Передвиборна програма

  1. Безальтернативна вища міра покарання (смертна кара) за мародерство та корупцію чиновників під час війни.
  2. Зняття презумпції невинуватості з державних службовців, що є нормою для розвинутих країн (якщо чиновник не може довести походження своїх статків).
  3. Зняття недоторканості з депутатів Верховної Ради, суддів, президента.
  4. Примусити олігархів сплатити зовнішній борг країни, сплачувати 90% податків від доходу доки країна не вийде з кризи.
  5. Повернути пенсіонерам безкоштовне медичне обслуговування й добитись розміру пенсії в 60% від зарплати, мінімальна пенсія має бути 250-300 доларів США.
  6. Мінімальна зарплата – 600 доларів США.
  7. Добитись визнання всіх добровольців, що воювали на Сході України, статусу учасників бойових дій. В той же час відібрати посвідчення УБД у всіх, хто їздив в АТО у відрядження й не мав безпосереднього стосунку до дій на фронті. Таким чином зменшити кількість УБД з 300 тис. до приблизно 30 тис. і забезпечити їх широкими пільгами.
  8. Знищення всіх ігрових залів, наркопритонів, точок розливу несертифікованої алкогольної продукції.
  9. Примусити КМДА навести порядок в районі: транспорт (стан маршруток), дороги, вивіз сміття, незаконна забудова, демонтаж МАФ, благоустрій території біля метро, зручні зупинки громадського транспорту, санітарний стан вулиць та прибудинкових територій, обладнання лікарень, шкіл та дошкільних закладів.
  10. Створення муніципальної, або місцевої поліції, на яку буде покладено функції патрульної служби з функціями нагляду за безпекою на дорогах. Муніципальна поліція підпорядковується виключно місцевим територіальним громадам. Керівник муніципальної поліції – виборча посада. Суддя районного суду – теж виборча посада, який повністю підзвітний місцевій громаді.